O nas

Misja firmy

Nasz zespół jest zdeterminowany, aby zapewnić na polskim rynku równe szanse wszystkim uczestnikom giełdy poprzez łatwy, szybki i przejrzysty dostęp do jak największej ilości informacji na temat spółek notowanych na polskiej giełdzie. 

Jesteśmy nastawieni na edukowanie uczestników giełdy w prosty i przyjazny sposób, aby ich decyzje inwestycyjne bazowały na kompletnych danych, faktach i zdrowym rozsądku.

Sami jesteśmy aktywnymi inwestorami na polskim rynku i nasze decyzje inwestycyjne są wspierane przez serwis, który budujemy.

Nasze wartości

Klient jest zawsze na pierwszym miejscu

Celem naszego biznesu jest słuchanie i odpowiadanie na potrzeby naszych klientów. Nie boimy się wchodzić w buty naszych klientów poprzez aktywny udział na polskiej giełdzie.

Praca zespołowa

Wierzymy, że praca partnerska sprawia, że zwykli ludzie tworzą wspólnie niezwykłe rzeczy.

Pasja

Oczekujemy od siebie pracy z pasją i nie poddawania się w dążeniu do tego w co wierzymy całym sercem.

Uczciwość

W swoim działaniu dążymy do najwyższego poziomu uczciwości i słowności. Nie rzucamy słów na wiatr i zawsze mówimy prawdę.

Determinacja

Każdy z nas dąży do tego, aby stać się mistrzem w swoim fachu. Jesteśmy świadomi poziomu determinacji, czasu i serca, które trzeba włożyć, aby dojść do mistrzostwa w każdej dziedzinie.

Odwaga

Kochamy nowe wyzwania i z pewnością siebie stawiamy czoła wszystkim przeszkodom.